Šajā emuāra ierakstā mēs apskatīsim, kā notiek pašreizējā Holivudas filmu uzņemšana.


Ievads

Kā kopīgu kultūras aktivitāti varam izvēlēties kino. Šobrīd mūsu kinoteātros tiek rādītas daudzas filmas, un jūs varat tās viegli skatīties salīdzinoši nesteidzīgi un tuvumā, kad satiekaties ar draugiem, dodaties uz randiņu vai kādu brīvu laiku, piemēram, brīvdienās. Jo īpaši cena ir ļoti lēta salīdzinājumā ar lugām un mūzikliem, kurus var uzskatīt par tāda paša veida kultūru. Iemesls, kāpēc mēs varam skatīties filmas tik lēti un populāri, ir Holivudā izveidotās filmu veidošanas metodes. Atšķirībā no iepriekš, kad režisors bija centrā un visu vadīja, sadalot katru darba daļu, var izveidot ekonomiski efektīvas un komerciāli izdevīgas filmas.

Filmas uzņemšanas aina, par kuru mēs parasti domājam, ir tāda, kurā režisors sēž režisora ​​krēslā un vada aktieru darbību, operators koordinē kameras darbu, bet producents vada ainu. Taču pirms un pēc šī lauka darba ir dažādi uzdevumi. Parasti filmas ražošanas posmu var iedalīt plānošanas un izstrādes stadijā, pirmsražošanas, ražošanas un pēcapstrādes stadijā.


plānošanas un izstrādes posms

Pirmkārt, plānošanas un izstrādes posms var teikt, ka tas ir pirmais solis filmu ražošanā. Producents pārskata plānu, kurā ietilpst budžets, grafiks, sižets utt. Režisori, producenti, scenāristi utt. pulcējas, lai izveidotu portfeli un sagatavotu situācijai piemērotu scenāriju plānošanas sanāksmē, kurā tiek atlasīts un konkretizēts galīgais plāns. starp dažādiem plāniem. Ar pārskatītā plāna kopsavilkumu scenārists uzņemas vadību un sāk veidot scenāriju. Scenārija sagatavošanas procesā tiek pabeigtas filmēšanas vietas un filmēšanas scenāriji. Producents arī izveido plānu, kā pareizi rīkoties ar filmas ražošanai nepieciešamo titulproducēšanu, izplatīšanas līniju, sponsoru piesaisti, mārketingu un reklāmas stratēģijām.


pirmsražošanas posms

Otrkārt, tā ir pirmsražošana, sagatavošanas posms ražošanai. Šobrīd centrā ir producents, un tiek apkopoti dažādi elementi, piemēram, režisors, darbinieki un aktieri, kas veido filmu. Šo procesu sauc par iepakošanu. Šis iepakojums veido biznesa portfeli, ko nodrošināt izplatītājiem vai sponsoriem. Producents veic aktieru atlases procesu, personāla organizēšanu kopīgam darbam, filmēšanas grafika sakārtošanu pēc vietas un grafika izskatīšanas un filmēšanai nepieciešamā aprīkojuma, mākslas un kostīmu uzņēmumu atlases. Turklāt scenārists izmanto pabeigto scenāriju, lai izveidotu filmēšanai nepieciešamos storyboards un storyboards.


ražošanas posms

Treškārt, ir ražošanas un filmēšanas posms. Pēc ražošanas sagatavošanas posma pabeigšanas un kinokompānijas apstiprinājuma saņemšanas filmēšana sākas nopietni saskaņā ar grafiku. Filmēšanas sākšanu sauc par iedarbināšanu. Pēc mēģinājumu pabeigšanas saskaņā ar grafiku aktieri, darbinieki un citas mākslas un kostīmu komandas uzstājas saskaņā ar grafiku. Šobrīd filma jāpabeidz pēc grafika, lai to varētu ražot budžeta ietvaros.


pēcapstrādes posms

Visbeidzot, ir pēcapstrādes un montāžas posms. Šobrīd atkarībā no scenārija var būt nepieciešama papildu filmēšana. Ir arī montāža un skaņas pielāgojumi, kas lielā mērā veicina filmas kvalitāti. Filma tiek veidota, rediģējot, un tiek pievienoti tādi efekti kā papildu datorgrafika un video efekti. Turklāt, izmantojot skaņas vadību, varat pielāgot dialoga skaņu un pievienot fona mūziku.


secinājums

Filmas ražošanas procesu kopumā var iedalīt četros posmos. Filmu var sasniegt tikai tad, ja sadarbojas cilvēki dažādos amatos, piemēram, producenti, kā arī režisors, kuru mēs šeit bieži redzam. Tomēr ir arī taisnība, ka atšķirības ir peļņas sadalē, tostarp paaugstināšanā. Ceru, ka arī pret cilvēkiem, kuri klusi strādā aizkulisēs, kuri nesaņem tādu pašu uzmanību kā aktieri, tiks labi izturēties un tiks ražotas kvalitatīvākas filmas.