Tajā ir labi vārdi līgavai un līgavainim, kas gatavojas laulībai. Es ceru, ka, izmantojot šo dokumentu, jūs sagatavosieties svētajai laulības ceremonijai.


Runas paraugs universitātes profesora laulības uzrunai

Sveiki visiem. Līgavas un līgavaiņa un viņu vecāku vārdā vēlos izteikt pateicību jums visiem, kas atnācāt svinēt līgavas un līgavaiņa laulību, neskatoties uz viņu aizņemtību. Esmu universitātes profesors, kurš mācīja līgavu un līgavaini. Šodien, nevis skolotāja kvalifikācija, kas mācīja abus, es vēlētos dalīties dažos vārdos ar seniora prātu, kurš ir nodzīvojis nedaudz ilgāk, un es ceru, ka tas palīdzēs abu nākotnei.

Vissvarīgākais starp pāriem ir komunikācija. Daudzas sarunas ir vissvarīgākais saziņas nosacījums. Tomēr, ja jūs smagi strādājat pie šīs sarunas nepareizā virzienā, tā kļūs par sarunu, kas ir sliktāka nekā tās neesamība. Tātad, kāda veida sarunai mums vajadzētu būt?

Visi, vai jūs zināt spēli ar nosaukumu "Tas ir acīmredzams"? Tā ir spēle, kas parādījās izklaides programmā, un es biju pārsteigts, ieraugot šo spēli. Agrāk es uz izklaides programmām izturējos nenopietni, taču šī spēle piedāvāja ļoti pareizu runas veidu. Spēle “Protams” ir spēle, kuras pamatā ir spoguļattēlu dialoga metode. Sarunas spoguļošanas metode ir turpināt sarunu, atkārtojot otras personas vārdus sarunā, it kā skatoties spogulī. Atkārtojot otra cilvēka vārdus, jums var būt laiks un prāta telpa, lai domātu otra cilvēka situācijā. Patiesībā pēc dalības šajā spēlē izklaides programmā viens izpildītājs atzinās, ka spējis iejusties otra izpildītāja ādā un saprast otra izpildītāja sajūtas.

Laulība prasa darbu. Konflikti ar ģimenes locekļiem, kuri dzīvo kopā kopš dzimšanas, ir pastāvīgi, bet cik daudz pūļu būs nepieciešams, lai dzīvotu kopā ar kādu, ar kuru nekad neesi dzīvojis? Bet turiet rokas tikai 20 minūtes dienā, izveidojiet acu kontaktu un turpiniet sarunu, domājot par otra cilvēka viedokli. Jūs varēsiet izveidot saskanīgāku ģimeni nekā jebkurš cits pāris pasaulē. Pāri ir viens otra spoguļi. Ja es smaidu tāpēc, ka mīlu savu dzīvesbiedru, arī mans dzīvesbiedrs skatīsies uz mani ar mīlestību. Neaizmirstiet šo faktu, un es ceru, ka grūtos un sāpīgos brīžos jūs dzīvojat viens otru saprotot, lolojot un mīlot.


2023. gada 21. maijs

Oficiālais profesors ○○○


Kāzu vadītājs sniedz padomus līgavai un līgavainim

Pirmkārt, es no sirds apsveicu abas ģimenes ar laulībām. Kā vecākiem, kas var būt iepriecinošāks par to, ka bērns, kurš ir audzināts ar lielu rūpību, apprecas un izveido ģimeni? Turklāt abām ģimenēm ir ļoti sarežģītas un vērtīgas attiecības nodibināt jaunas attiecības ar savu bērnu laulību. Es vēlos izteikt sirsnīgus apsveikumus abām ģimenēm, kuras šodien ar savu laulību veido vērtīgas un skaistas attiecības. Turklāt vēlos abu ģimeņu vīra vārdā izteikt pateicību visiem viesiem, kuri nevairījās no grūtā ceļa un lika pasākumam šādi paspīdēt.

Vai ģimenes laime piepildīsies automātiski tikai tāpēc, ka tās ir attiecības, kas izveidotas debesīs? Vai viņiem abiem nevajadzētu vairāk strādāt ar debesu dāvātajām saitēm un spējām? Es vēlētos jums jautāt dažas lietas, lai koptu un pilnveidotu šīs debesu sūtītās attiecības, lai jūs varētu izveidot laimīgu un priekšzīmīgu ģimeni.

Pirmkārt, es ceru, ka jūs visu mūžu paturēsiet sirdī šodienas sirdi, šī brīža solījumu un šo skaisto skatu un nodzīvosiet visu savu dzīvi ar tādu pašu domāšanu kā šodien. Es lūdzu jūs neaizmirst dievbijīgos un svētos solījumus, ko šodien devuši, sākot no jauna. Lielākajai daļai cilvēku viņu apņēmība ar laiku vājinās, un ir viegli aizmirst solījumus doties ceļā.

Kad divi cilvēki dzīvos kopā visu atlikušo mūžu, būs daudz grūtu grūtību, kuras šobrīd nevar iedomāties. Tomēr, ja jums ir šodienas rezolūcija, ja jūs neaizmirsīsit šodienas solījumu un īstenosit to praksē, jūs varēsit pārvarēt visas grūtības. Ikreiz, kad jūs saskaraties ar grūtībām, es ceru, ka jūs vienmēr domājat tā, it kā tā būtu pirmā reize, atgriezieties sākumā un pārdomājiet savas šodienas apņemšanās.

Otrkārt, es ceru, ka jūs vienmēr dzīvojat ar pateicīgu sirdi. Dzīvojiet ar bezgalīgu pateicību visiem, kas jūs dzemdēja un audzināja, tostarp jūsu vecākiem, brāļiem un māsām, radiniekiem, kaimiņiem un uzņēmuma kolēģiem. Ja jūsu sirds ir piepildīta ar pateicību, jūs būsiet pazemīgs un varēsiet dot citiem. Tu nedod tik daudz, jo esi kaut ko saņēmis. Vispirms jums ir jābūt sirdij, lai dotu bezgalīgi. Jo īpaši līgavai un līgavainim nevajadzētu aizmirst pateicību saviem vecākiem un brāļiem un māsām. Es ceru, ka līgavainis un līgavainis dzīvos dāsni un sirsnīgi pateicīgi sabiedrībai, skolai, uzņēmumam, valstij un dabai un atmaksās šo labvēlību.

Laulība nav padošanās un vienam otra upurēšana. Tas ir papildināt vienam otru, vienlaikus respektējot otra individualitāti un personību. Laulība ir kā maratons, kurā līgava un līgavainis sadodas rokās un skrien uz vienu un to pašu mērķi. Es ceru, ka līgava un līgavainis strādās kopā, lai izveidotu laimīgu ģimeni, kas ir pilna laulības mīlestības, iedrošinot un mierinot viens otru garajā dzīves ceļā un daloties priekā.

Es lūdzu jūs būt lieciniekiem, iedrošināt, aizsargāt un svētīt jauniešus, kuri šodien aiziet, lai izveidotu veiksmīgu un priekšzīmīgu ģimeni. Ceremoniju noslēgsim, apsveicot abas ģimenes ar laulībām un abus ar jauno sākumu.


2023. gada 21. maijs

oficing ○○○


īss kāzu apsveikuma ziņojums

Es no sirds apsveicu līgavaini ○○○ un līgavu ○○○ ar laulībām. Es arī apsveicu abu ģimeņu vecākus, kuri tik lieliski izaudzināja līgavaini un līgavaini. Tāpat līgavas un līgavaiņa vārdā vēlos izteikt pateicību viesiem, kuri šeit ir sapulcējušies, lai svētītu abus.

Tagad abi ir precējušies visu šo cilvēku klātbūtnē. Abi ir iemīlējušies ilgu laiku, 8 gadus, un caur šīm kāzām viņi kļuva par pāri. Jūs abi noteikti daudz zinājāt viens par otru no ilgas kopā būšanas, un, iespējams, domājat, ka zināt viens par otru visu.

Tas, ko es šeit gribu pateikt līgavai un līgavainim, ir tas, ka tikai tāpēc, ka esat tuvu un labi pazīstat viens otru, nerunājieties un nerīkojieties tā, it kā jūs zinātu viens par otru visu. Divi cilvēki, kuri jau ilgu laiku ir bijuši kopā kā mīļākie un dzīvo kā pāris, atšķirsies no iepriekšējiem. Tomēr jūs abi varat uzvesties kā iepriekš. Varētu domāt, ka, tā kā jūs viens otru jau pazīstat, jums vairs nebūs jāmēģina vienam otru iepazīt. Bet tā ir nepatiesa ilūzija. Pāriem vajadzētu pielikt vairāk pūļu vienam otru iepazīt. “Mana sieva tā domātu! Mans dzīvesbiedrs rīkosies šādi! Atbrīvojieties no maldīgiem priekšstatiem, vienmēr esiet atvērti viens otram un esiet labs klausītājs. Jums nevajadzētu dzīvot tā, it kā jūs viens otru labi zinātu, ne tikai tagad, bet arī pēc tam, kad esat ilgu laiku precējušies. Jo tuvāk esat, jo vairāk jums jācenšas izprast vienam otra sirdis. Ja jūs vienmēr pievērsīsiet viens otram uzmanību un centīsieties saprast viens otru, jūsu mājās vienmēr būs miers.

Ceru, ka abu laulības dzīve būs laimīgāka un mierīgāka nekā jebkura cita pāra laulības dzīve. Liels paldies, ka esat šeit.


2023. gada 21. maijs

oficing ○○○


Kāzu runa, kas uzsver ģimenes nozīmi

Šodienas galvenie varoņi, līgavainis ○○○ un līgava ○○○, stāv šeit. Abu sejas izteiksmes pirms brīža kāzu zvērestos bija spilgtas. Kā var nebūt laimīgam, jo ​​ir skaists brīdis, kad divu cilvēku līdz šim nostiprinātā mīlestība piepildās? Šajā oficiālajā ceremonijā kopā ar daudzajiem šeit sanākušajiem viesiem mēs nevaram nesvinēt šīs mīlestības augļus.

Divi cilvēki, tik laimīgā dienā, ir lietas, kuras nedrīkstam aizmirst. Tā ir vecāku žēlastība, kuri audzināja līgavu un līgavaini, līdz viņi šodien šajā amatā var stāvēt kā uzticami pieaugušie. Līgava un līgavainis var nejust savu vecāku grūtības. Varbūt līgava un līgavainis var uzskatīt par pašsaprotamu, ka viņi uzauga bez grūtībām, saņemot tik daudz mīlestības. Taču daudzi no šeit sēdošajiem vēroja abu augšanas procesu soli pa solim, un tāpēc ir vēl vairāk sajūsmā. Patiesībā tas ir arī svinīgs brīdis, kad viņi abi sper pirmos soļus kā vecāki, tāpat kā viņš. Tagad es vēlētos atzīmēt šo jauno sākumu, daloties stāstā par mīlestību un laimi viņiem abiem.

Kas ir ģimene? Ģimene ir mājas. mīlestības ligzda. Cik skaista izteiksme. Neatkarīgi no tā, cik grūta ir pasaule, neatkarīgi no tā, cik spēcīgs lietus un vējš pūš pasauli, šī ģimene ir siltuma un mājīguma pilna vieta. Vieta, kas pilna ar mīlestības un laimes čukstiem. Šādas ģimenes raksturs ir skaidrs. Dzīves centrs, kas ir svarīgāks par visu citu šajā pasaulē. Tāda ir ģimene. Tāpēc ģimenei nevajadzētu būt ārpasaules paplašinājumam, vēl jo mazāk vietai, kur sagatavoties ārpasaules darbam. Pasaulei un ģimenei ir jābūt atsevišķi, pilnīgi atsevišķi. Mājās aizmirsti par grūtībām ārpasaulē.

Bet vārdi ir ļoti viegli, taču jaunlaulāto sarunā ir kāds ļoti dīvains stūrītis. Es to skaidri pateicu ar labiem nodomiem, taču rodas negaidīti pārpratumi, dažkārt veidojas dīvaina spriedze. Bet, neuztraucieties. Tā ir ļoti dabiska parādība. Gan līgavainis, gan līgava nāk no dažādām vidēm un strādā dažādās pasaulēs, tāpēc kā gan abu domāšanas veids var būt pilnīgi vienāds? Galvenais ir saprast vienam otru. Es un otrs runājam par mūsu ģimenes laimi, taču atšķiras tikai pieeja un izteiksmes veids. Par pārējo parūpēsies laiks. Laikam piemīt noslēpumains spēks kā mātes rokai, kas maigi, bez grūtībām palaiž vaļā jebko.

Pamata domāšanas veidam jābūt godīgumam, neskartam godīgumam, tas arī viss. Esiet godīgi un izklaidējieties kā bērnudārznieks. Kad notiek kaut kas priecīgs, netērējiet savu svaru, vienkārši izbaudiet to kā bērnu. Nebaidies teikt, ka mīli mani. Par to runājot, jūs nezaudēsit naudu un nemaksāsit soda naudu. Ja esat par kaut ko sarūgtināts, pasakiet godīgi, ka jums ir sāpes un jums ir grūti.

Viņi abi ir viens otram dārgi. Sēdiet viens pret otru un runājiet atklāti. Jūs abi godīgi runājat par savām cerībām, sapņiem un mīlestību. Turklāt nekad neaizmirstiet. Šodienas laime ir šodienas daļa, un rītdienas laime ir rītdienas daļa. No sirds ceru, ka abu gaišā mājvieta turpināsies vēl ilgi.


2023. gada 21. maijs

vadošais skolotājs ○○○


Kāzu vadīšana (kas ir laulība?)

Es vēlos apsveikt līgavaini un līgavaini un viņu ģimenes šajā saulainajā dienā. Novēlu veselību un laimi līgavainim ○○○ un līgavai ○○○, kuri šodien precas. Kāzas ir notikums, kurā līgava un līgavainis tiek svinēti, radinieku, draugu un daudzu citu klātbūtnē publiski paziņojot par savu savienību. No šī brīža abi kļuva par pāri.

Kas ir laulība? Var teikt, ka laulība atrodas garo distanču sacensību starta rindā. Tās ir tālsatiksmes sacensības ar upura sirdi, kalpošanas sirdi un pacietību. Tādējādi šajā garajā distancē būs sarežģīti ceļi un šķēršļi. Taču, tā kā līgavainis un līgavainis startēja kā komanda, viņiem finišā jāieiet kopā. Lai to izdarītu, līgavai un līgavainim pastāvīgi jāsazinās ar savām pusītēm. Laulība ir kā laiva, kurā divi cilvēki kopā iziet cauri dzīves vētrām un grūtībām, tāpēc ir pilnībā jāuzticas dzīvesbiedram un jāvirzās uz priekšu. Ja otrs cilvēks tevi neciena tajā laivā, šī laiva var viegli pārvērsties par elli.

Cilvēki bieži saka, ka laulātie pāri ir vienisprātis. Tomēr tas, ka esat precējies, nenozīmē, ka esat vienisprātis. Vīram un sievai vienmēr jāciena vienam otra personība un gudri jāorientējas katrā situācijā kopā, kļūstot par patiesu. Pat kā pāris, ja jūs savā starpā neveidojat uzticību, jūs nevarat patiesi kļūt par vienu. Vissvarīgākais laulībā ir uzticēšanās. Tas ir tāpēc, ka, tiklīdz uzticība sabrūk, jūs vairs nevarat tuvoties laimei. Laime nenāk par velti. Vīram un sievai ir pastāvīgi jācenšas dzīvot laimīgi vienam ar otru. Es ceru, ka jūs abi sadosieties rokās un izveidosit laimes pilnu ģimeni.

Tātad līgavainis un līgavainis šodien pabeigs savas svinīgās uzrunas, cerot, ka viņi vēl ilgi neaizmirsīs jauno jēgpilnas dzīves sākumu un veidos labu ģimeni.


2023. gada 21. maijs

vadošais skolotājs ○○○


Amatpersona sniedz iedrošinājumu un padomus līgavai un līgavainim

Šeit mēs esam sapulcējušies, lai sirsnīgi svinētu kāda mīļa pāra svētās laulības. Līgavas un līgavaiņa vārdā vēlos pateikties tiem daudzajiem cilvēkiem, kuri ieradās svinēt un liecināt par šo divu cilvēku savienību.

Laulība ir tad, kad divi cilvēki kļūst par vienu, un svinīga ceremonija sveču gaismā ir svēta ceremonija, kurā divas dažādas personas zvēr, ka saplūdīs un kļūs par vienu. Šeit tagad stāv divi labi vīrieši un sievietes, bet tagad viņi kļūs par vienu prātu un vienu ķermeni. Tagad, līgava un līgavainis, pateicieties viens otram par to, ka jums ir partneris, kurš var dalīties visos priekos un grūtībās ar pacietību un drosmi kā mēs, nevis jūs un es.

Laulība ir arī dārzs, lai izveidotu “veselu es”, kļūstot par otru cilvēku. Tas ir arī dojo, kas pieņem “tu” un papildina “mani”. Tā viņi abi beidzot kļūst par vienu veselu. Izraēlas kāzās ir pieņemts, ka līgavainis un līgavainis iemet glāzi vadītājam priekšā un izsit to. Tiek teikts, ka tā ir apņemšanās iznīcināt "veco es" un piedzimt kā "jaunais es". Tādā veidā es ik pa laikam mainu lomas, lai mēģinātu būt tu. Pateicoties šim procesam, radīsies pateicības un mīlestības sajūtas, kas aptvers visu ģimeni ar smaržām un dziesmām.

Šeit šodien aplūkojiet pāris līgavu un līgavaini, kas sadevušies rokās, lai sētu sēklas dzīvības laukā. Sniegsim uzmundrinājumu un apsveikumus diviem drosmīgajiem vīriešiem un sievietēm, kuri ir apņēmības pilni kopt mīlestību. Lai sēkla uzdīgtu un nestu augļus, nepietiek ar saulainu pavasara laiku. Tam vajadzīga svelma vasaras saule, lietus un vējš, pat krusa un pērkona negaiss. Vēl jo vairāk, kad cilvēki sēj sēklas un nes augļus, bēdas būs tikpat daudz kā prieka, vilšanās tikpat daudz kā prieka un neveiksmes tikpat daudz kā sasniegumi. Tāpat kā pusdienlaikā ir mēness ar sauli, jaņ un iņ pastāv kopā, un jaņ vajag iņ, un iņ vajag jaņ.

Laulība ir "prāmis", kas pārvadā sievieti un vīrieti un airē tos pie Dieva. Tagad gatavojieties uzkāpt uz prāmja. Es novēlu jums visu to labāko turpmākajās dienās, smaidot un dzīvojot mīlestības pilnībā. Mīlestībai nav iemeslu. Es ceru, ka paturat prātā, ka jums ir jāmīl bez nosacījumiem, un es lūdzu kopā ar šeit sanākušajiem viesiem, lai miers un laime būtu ar jums visu atlikušo mūžu. Paldies


2023. gada 21. maijs

Skolotājs ○○○


Kristīgā mācītāja kāzu apsveikuma vēstījums

Mēs apsveicam jūs abus ar prieku, kas jūs atnesis līdz šai dienai. Cilvēki savā dzīvē satiekas un šķiras no daudziem cilvēkiem. Ir ļoti svarīgi, kā jūs satikt kādu cilvēku. Cilvēku tikšanās būtiski ietekmē ne tikai pašu tikšanos, bet arī dzīvi pēc tikšanās. Tāpēc mēs vispirms vēlamies pārdomāt, kas ir laulība.

Laulību noteica Dievs. Iesākumā Dievs lika vīrieti un sievieti dzīvot, palīdzot viens otram Ēdenes dārzā. Tāpēc laulības cilvēkiem ir atļautas Dieva vadībā. Saskaņā ar Bībeli laulība ir Dieva griba. Tāpēc laulība ir kaut kas tāds, par ko nav kauns. Turklāt tā ir mūžīga abu kā viena ķermeņa savienība.

Laulība ir Dieva noteikta. Laulība ir unikāla šai pasaulei un ir kārtība. Tās ir arī attiecības, kuras var atbrīvot no šīm attiecībām caur nāvi. Tomēr laulības attiecības pirms nāves ir atkarīgas attiecības un nenozīmē nomācošu stāvokli. Vīrietis un sieviete tika radīti viens otram. Līgavainim un līgavai jābūt savstarpējiem palīgiem. Tagad līgavai un līgavainim jāatstāj vecāki un jāpaļaujas un jāmīl vienam otru.

Līgavai un līgavainim jāzina, ka laulība ir kļūdu un vājumu savienība. Abi cilvēki, kuri šodien apprecas, ir jau sen labi pazīstami un šajā vietā nonākuši, apliecinot savu mīlestību. Tomēr var šķist, ka jūs nepazīstat viens otru labi, bet no šodienas jūs dzīvosiet, atklājot lietas, kuras nezinājāt, lietas, kas jums nederēja, lietas, kas jums nepatika, kļūdas un vājības. Tomēr tiek pieņemts, ka laulība pati par sevi ir kļūdu un vājumu savienība. Šī iemesla dēļ līgavai un līgavainim ir jāapsedz vienam otru, jāsaprot vienam otru, jāpapildina un jānovērtē vienam otru. Negatīva attieksme nepadarīs jūsu laulību vai pašu dzīvi laimīgu un piepildītu. Es ceru, ka jūs abi katru dienu domāsiet par labām lietām, atzīsiet viens otram: “Tas ir labi” un lielīsies, ka tas nāk par labu citiem. Tāpat līgavai un līgavainim ir labi jāciena vienam otra vecāki. Nav iespējams labi kalpot neredzamajam Dievam, necienot redzamos vecākus. Bībelē ir desmit baušļi, ka jāgodā savi vecāki. Visbeidzot, es ceru, ka līgava un līgavainis viens otram runā tikai uzslavas vārdus. Lepojaties ar savu līgavaini un godiniet savu līgavu. Es novēlu jums izveidot cēlu ģimeni kā svētīgu ģimeni ar vienmēr pozitīvām domām. Mēs no sirds apsveicam jūs abus ar laulību.


2023. gada 21. maijs

Draudzes mācītājs ○○○


Laulības runa saskanīgai un radošai ģimenei

Sveiki? Pirmkārt, apsveicam ar šo kāzu ceremoniju, kā arī sveicam līgavas un līgavaiņa vecākus un viņu ģimenes. Visi viesi, kas šo notikumu padarīja košu arī tad, kad bija aizņemti, apsveicot līgavaini ar jauno dzīves sākumu! Abu ģimeņu vārdā vēlos izteikt visdziļāko pateicību. Es, būdams seniors dzīvē, vēlos sniegt dažus padomus par tēmu “saskaņa un radoša ģimene”.

Pirmkārt, līgava un līgavainis piekopj veselīgu dzīvesveidu, dzemdē veselus bērnus un labi tos audzina. Laulība ir divu cilvēku savienība, kuri uzauguši dažādās vidēs, lai izveidotu jaunu ģimeni un dzemdētu nākamo paaudzi. Laulība ir ceremonija, kas liek pamatus sociālajai nepārtrauktībai, pateicoties ģimenes, sabiedrības pamatvienības, pēctecībai. Skābekļa un ūdeņraža molekulas apvienojas, veidojot ūdeni. Tagad viņi abi kā līgavas un līgavaiņa molekulas lūdz jūs izveidot ģimeni, kas harmonizē un rada jaunas vērtības caur ķīmisko saiti.

Otrkārt, jums abiem vajadzētu saskaņot savus ideālus un realitāti mājās. Laulība ir salds sapnis, taču tai ir arī divējādība — tā ir grūta realitāte. Kad tu dzīvo, ir brīži, kad grūtības apklust, un ir reizes, kad tu sūdzies, ka smagas lietas gāžas tikai uz tevi pašu. Taču neaizmirstiet, ka vasaras vētras ir īslaicīgas, un pat tad, kad debesis klāj tumši mākoņi, aiz mākoņiem vienmēr spīd saule. Un no šodienas jūs abi mīlat viens otru pat līdz savām vājībām. Stereotipu un fizisko vēlmju dēļ cilvēks ir pilns ar trūkumiem un pretrunām un ir nesalīdzināmi vājš, skatoties personīgi. Pirms sūdzēties vai kritizēt, kompensējiet viens otra vājās vietas, rūpējieties par otru un mīliet viens otru. Tad laulības nozīme tiks ievērojami paplašināta.

Trešais jautājums ir par dēlu dievbijību. Pieaugušie pastāvīgi uzsver dēlu dievbijību. Neatkarīgi no tā, vai jums ir daudz īpašumu vai nav, vai jums ir augsts zināšanu līmenis vai nē, vecāku mīlestībā pret saviem bērniem nevar būt nekādas diskriminācijas. Arī pēc tam līgavas un līgavaiņa bērni redzēs, kā viņi abi apmeklē savus vecvecākus, un viņi to apgūs un pielietos savos vecākos.

Es lūdzu jūs parūpēties par šo līgavu un līgavainu nākotni arī pēc šodienas un turpināt sniegt norādījumus, lai viņu laulība varētu turpināties raiti. Mēs vēlreiz apsveicam pāri ar laulībām un ar to noslēdzam svinīgo runu. Paldies, ka noklausījāties garo tiesas runu.


2023. gada 21. maijs

Vecākais līgavainis ○○○


līgavas un līgavaiņa kāzu solījumi

No brīža, kad nolemjat apprecēties, jūs esat pāris. Lielākā daļa cilvēku apprecas un uzskata, ka laulība ir ļoti svarīga dzīvē. Kāpēc cilvēki precas? Kas man jādara, lai laulība būtu laba?

Viņi apprecas, jo viņi, protams, mīl viens otru. Es dažreiz domāju par to, cik lieliski būtu, ja es varētu dzīvot kopā ar jums šajā skarbajā pasaulē, jo man bija puse, kurai varētu uzticēties līdz šīs pasaules galam. Pat ja jūs par to neesat domājis, tas, iespējams, ir svarīgs iemesls precēties. Tomēr, pat ja jūs apprecēsities ar šādu domāšanu, jūs galu galā cīnīsities kā pāris. Es atvainojos, ka apkalpoju jauno līgavu un līgavaini, runājot par pāra kautiņu.

Kad pāris cīnās viens ar otru, viņu mīlestība vienam pret otru pazūd, pirms viņi to pamana. Balss tonis vai saturs, kas aizskar jūtas pāra strīda laikā, izplatās un sāpina viens otru. Vairāk nekā 20 gadus auguši citā vidē un dzīvojuši kopā, viņi pielāgojas, piekāpjas un laulības strīdu rezultātā kļūst par īstu pāri. Tāpēc, pat ja jūs cīnāties kā pāris, neaizmirstiet par mērķi kopā gūt labus rezultātus un cīnieties gudri. Tādā veidā tu būsi laimīgs.

Es domāju, ka laime ir apmierinātība ar tagadni un cerība, ka nākotnē lietas uzlabosies. Lai būtu laimīgs, man jāsāk ar to, kas man ir. Ja jūs mēģināt atrast laimi tajā, kas jums ir, laime vienmēr būs jūsu tuvumā. Bet, ja jūs mēģināt atrast laimi tajā, kas jums nav, ir grūti būt laimīgam, pat ja jums tā ir.

Līgava un līgavainis neatšķiras no brīža, kad viņi nolemj apprecēties. Šodienas kāzu ceremonija ir apņemšanās, informēšana un apstiprināšana ģimenei, draugiem un paziņām. Līgava un līgavainis, sākot no šodienas, ir skaistāki un cēlāki par jebkuru citu pasaulē, taču tie nav mirdzoši dārgakmeņi, bet gan dārgakmeņi. No šī brīža, kad abi atradīs viens otra stiprās puses, izsmalcina un noslīpē tās, viņi atdzims kā mirdzoši dārgakmeņi. Visbeidzot, līgavai un līgavainim ieteicams šo laulības solījumu nolikt mājas redzamākajā vietā un izlasīt un atkārtot vēlreiz. Es ceru, ka līgava un līgavainis vienmēr dzīvo labi ar tādu pašu sirdi kā šodien. Paldies


2023. gada 21. maijs


Protestantu mācītāja kāzu svinīgā runa

Šodien ir laba diena. Līgavas un līgavaiņa vārdā vēlos izteikt pateicību viesiem, kuri padarīja šo pasākumu gaišu, lai nosvinētu līgavas un līgavaiņa kāzas, neskatoties uz to, ka bija aizņemts svētdienas darbs. Tāpat vēlos pateikties gan līgavas, gan līgavaiņa vecākiem. Abu ģimeņu vecāki dzemdēja un audzināja līgavu un līgavaini, lai viņi varētu satikties ar skaistu saikni. Līgava un līgavainis izauga tik spēcīgi un skaisti, ka kļuva par veselīgu mandarīnu pīļu pāri. Es vēlreiz apsveicu jūs šajā svētīgajā, Dieva žēlastības piepildītajā notikumā, plīvojot mīlestības karogu jūsu radinieku, vecāko un draugu priekšā.

Jo īpaši līgavainis ○○○ kungs ir izaudzis par kompetentu un noderīgu jaunekli, kurš ir vajadzīgs mūsdienu Japānas sabiedrībai ar savu spēcīgo pacietību un patieso attieksmi pret dzīvi. Sirsnīgi pateicos un svētījos līgavaiņa vecākiem, kuri viņu atbalstīja līdz pat šodienai.

Līgavai, mis ○○○, piemīt sievietes tikumi un skaistums. Sirsnīgus aplausus un svētību sniedzu arī līgavas vecākiem, kas viņu padarīja par lepnu japānieti. Vēlos pateikties visiem, kas ir rūpējušies un daudzējādā ziņā vadījuši abus jauniešus, līdz viņi ir tur, kur viņi ir šodien. Mūsdienās šie divi jaunieši ir kļuvuši par pāri.

Laulība ir Radītāja griba un saikne šajā pasaulē. Laulība ir pilnīga cilvēka sākums, kad vīrietis un sieviete sanāk kopā. Vīrieši un sievietes ar atšķirīgu vidi un personību pulcējas, lai ceļotu vienā un tajā pašā telpā. Dzīves ceļojumā ir skarbi jūras viļņi, un dažreiz ir skaistas varavīksnes. Mans ceļabiedrs šajā ceļojumā ir šodienas vīrieša un sievietes tikšanās.

Mēdz teikt, ka vīrieši aizver acis godam, bet sievietes elpo mīlestības dēļ. Dzīve ir mākslas vilciens, un ir jābūt diviem dzelzceļa sliedēm, ko sauc par mīlestību. Neatkarīgi no tā, cik gara vai īsa ir viena puse, mīlestības vilciens nevar skriet tik ātri, cik tas var. Mīlestība vienmēr attiecas uz dzīvi, kas ir maiga, silta un smaržīga. Tāpēc jums ir jāspēj ilgstoši izturēt, nepārtraukti izspiežot jaunas lietas, bez iedomības.

Kad jūs redzat pasauli ar mīlestību, savus kaimiņus ar mīlestību un savu ģimeni un vīru un sievu ar mīlestību, jums ir maltīte un sapnis par nebeidzamu mīlestību, un jūs kļūstat par ikviena mīļāko un draugu. Tāpēc esam nomodā dienu no dienas un mirkli pēc brīža, vienmēr gatavi un gudri, aicināti uz prieka svētkiem. Līgavai un līgavainim, šīs dienas varoņiem, vispirms ir jāzina, kas viņi ir, kādi ir viņu mērķi, pienākumi un atbildība un kāda ir viņu misija. Līgavainim un līgavai vienmēr jāskatās vienam uz otru ar vēsām acīm, lai zinātu viens otra misiju, un stingri jāievēro sava identitāte. Katrā ziņā ir labi. Dzīves augstākā virsotne ir nepārtrauktu, nepārtrauktu pūļu ceļš uz sevis pilnveidošanas virsotni. Tā ir dzīves jēga, atlīdzība un mērķis.

Visbeidzot, ja vēlaties izglābt zilo laimes putnu, jūs zināt, ka zilais laimes putns ir jūsu sirdī tikai pēc ilgas grūtības ceļojuma. Ģimene ir universāla sabiedrības pamatvienība, reprodukcijas uzlādes stacija, kas sniedz pajumti. Lūdzu, paturiet prātā šo faktu. Es atkal un atkal apsveicu līgavaini ○○○ un līgavu ○○○ ar viņu laulību un lūdzu par viņu mīlestību.


2023. gada 21. maijs

○○○ Mācītājs